Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Zły czarnoksiężnik Traigon (Roberto Ballesteros) pragnie nieograniczonej mocy. Aby to osiągnąć, musi złożyć bogini Caligarze w ofierze swoje własne dziecko. Jednak jego żona nie zgadza się na to i będąc już w zaawansowanej ciąży, ucieka.
 3. John Shaft Jr., ekspert ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego z tytułem MIT, pozyskuje pomoc ojca, aby odkryć prawdę o przedwczesnej śmierci jego najlepszego przyjaciela.
 4. Lisnerak

  GH5 (2017)

  Po nagłej utracie swojej narzeczonej Emmy, Matt ma obsesję na punkcie życia po śmierci. Przez siedem lat Matt i jego młodszy brat Michael odwiedzili ponad sto przypadków zgłoszenia duchów w domu w USA. Każdy z nich przeżył rozczarowanie. Zaczynając tracić nadzieję, Matt śledzi jedynego badacza zjawisk paranormalnych w historii, aby udokumentować najwyższy poziom aktywności paranormalnej, jaką możesz napotkać, GH5. Chętny do odwiedzenia GH5, Matt wpada w sytuację, gdy jego drugi brat CJ wraca do domu z czynnej służby. Po dystansowaniu się przez lata, CJ próbuje wzmocnić ich relację, przyłączając się do śledztwa. Szybko staje się jasne, że zjawisko paranormalne jest realne, a szansa CJ na pogodzenie relacji z braćmi zmieniła się w noc oszustwa, straty i przetrwania.
 5. Przerwa wiosenna. Uczniowie ostatniej klasy liceum szykują się do egzaminów na studia, ale Yuuta Togashi ma jeszcze jeden problem. Choć on i jego dziewczyna, Rikka Takanashi, od jakiegoś czasu mieszkają ze sobą, ich związek utknął w martwym punkcie. Na domiar złego starsza siostra Rikki, Toka, dostała pracę we Włoszech i planuje zabrać tam całą rodzinę… Młodzi nie chcą zostać rozdzieleni, więc za radą przyjaciółek postanawiają uciec z domu – tak zaczyna się szaleńczy pościg przez całą Japonię.
 6. Autorka powieści, Yukina Himuro, zdecydowała, że aby zaspokoić zapotrzebowanie fanów na opowieści miłosne, musi doświadczyć romansu z pierwszej ręki. Jednak z jej lodową reputacją, jak może znaleźć kogoś chętnego do grania roli jej chłopaka? Oczywiście przez szantażowanie najpopularniejszego chłopca w szkole.
 7. Lisnerak

  Split Lip (2019)

  W podziemnym świecie zabójców kontraktowych błędy nie mogą być tolerowane...
 8. Calvin Menhoffer i Leonard Smallwood są dwoma pełnymi marzeń o lepszym życiu nieudacznikami chcącymi się szybko i bez zbytniego wysiłku wzbogacić. Po nieudanej próbie obrabowaniu dwóch 70-letnich sióstr, Cal i Lenny lądują za kratkami. Po paru dniach, oskarżenia w sposób tajemniczy zostają wycofane, a chłopcy zostają zaproszeni do posiadłości starszych pań w Beverly Hills. Przekraczając granice ich ziem mają wrażenie, że znaleźli się w latach 60-tych. Mieszkanki domu nie okażą się jednak tym, kim wydawały się być...
 9. Lisnerak

  Broke Sky (2007)

  Rutynowe wezwanie do usunięcia zwierzęcych zwłok z drogi, okazuje się być czymś dużo poważniejszym. Dwójka przyjaciół pozna sekret, który każe im zakwestionować wszystko, w co wierzyli.
 10. Dwaj przyjaciele, Dan i Pete, przeprowadzają się do Nowego Jorku, aby odkryć, że Outer Boroughs, choć są bardziej przystępne niż Manhattan, są strasznie nawiedzane przez wszelkiego rodzaju ghule, duchy i gobliny. Jak Dan i Pete mogą poradzić sobie z demonami władzy i nieumarłymi, skoro ledwo płacą czynsz?
 11. Młody chłopak rozpoczyna naukę na uniwersytecie, gdzie dwa bractwa prowadzą ze sobą nieustanną rywalizację.
 12. Gdy mężczyzna zdradza swoją żonę, podczas gdy ona jest niewierna jemu, ich życie szybko wkracza na zabójczą ścieżkę.
 13. Lisnerak

  Braid (2018)

  Dwie poszukiwane kobiety postanawiają okraść żyjącą we własnym świecie znajomą.
 14. Kampania prezydencka senatora Gary'ego Harta staje pod znakiem zapytania, kiedy na jaw wychodzi jego romans.
 15. W serii badaniom poddawane są najtragiczniejsze w historii katastrofy lotnicze. Dochodzenie prowadzone jest w oparciu o rekonstrukcje wydarzeń, nowe archiwalne materiały zdjęciowe, opowieści ocalałych i ratowników oraz nowoczesną generowaną komputerowo grafikę (CGI).
 16. Doktor Erik Erichsen był jednym z bohaterów głośnego dokumentu "Szwedzka teoria miłości". Reżyser powraca do niego, by opowiedzieć historię niezwykłego lekarza, który po 30 latach rzucił dotychczasową posadę i wyjechał z żoną do Etiopii, gdzie rozpoczął pracę w niewielkim szpitalu polowym. Mimo ekstremalnych warunków i wyjątkowo drastycznych przypadków medycznych, bohater czuje się tu o wiele bardziej spełniony niż w zbiurokratyzowanym systemie szwedzkiej opieki zdrowotnej.
 17. Lee San i Ayo to ochroniarze. W ramach zlecenia lecą do Korei Południowej, gdzie w wyniku pewnych zdarzeń zostają wrobieni w atak terrorystyczny. Grupa terrorystów działająca na terenie Chin, Korei Południowej, Tajlandii i Hongkongu, obrała sobie za cel wiele hoteli. Kim oni są?
 18. Każdego roku blisko osiemset tysięcy ludzi na całym świecie zostaje uprowadzonych, a następnie zmuszonych do niewolniczej pracy fizycznej lub świadczenia usług seksualnych. Handel żywym towarem to proceder, który wciąż kwitnie, generując gigantyczne zyski dla przestępczego podziemia i... nie spędzając snu z powiek politykom i legislatorom...
 19. Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
 20. Rozmowy z wpływowymi kobietami z różnych zakątków świata, ikonami kultury, aktywistkami czy polityczkami. Wywiady przeprowadza Susan Goldberg, redaktor naczelna magazynu National Geographic. Z tej okazji wydany zostanie specjalny numer pisma z tekstami i fotografiami autorstwa wyłącznie kobiet.
 21. Dwaj policjanci z Nowego Yorku są świadkami zabójstwa popełnionego w ramach porachunków japońskiej mafii. W bezpośrednim pościgu ujmują głównego sprawcę zabójstwa. Następnie muszą go eskortować aż do Japonii gdzie mają go przekazać miejscowej policji. Po przybyciu na miejsce gangster ucieka a dwaj Amerykanie rozpoczynają poszukiwania i wyjaśnianie sprawy związanej z próbą dokonania przez japońską mafię fałszerstwa amerykańskich banknotów. Działając na obcym terenie, muszą dostosować się do obowiązujących w Japonii zwyczajów. Muszą też nauczyć się współdziałać zarówno z japońską policją, jak i z niektórymi szefami Yakuzy. Dlatego też nie obejdzie się bez dramatycznych starć, spięć i śmiertelnych pojedynków.
 22. Trzynastoletni Gunther Strobbe mieszka w domu swojej babci z ojcem listonoszem i trzema stryjami. Codziennie w otoczeniu chłopca odbywają się szalone popijawy, bezwstydne ekscesy z kobietami i niekończące się próżniacze życie... Wydaje się prawdopodobne, że Gunthera czeka taki sam, "męski" los. Chyba, że uda mu się stamtąd uciec. Czarna komedia pokazująca małomiasteczkowe życie pełne plotek, z nadal obowiązującym podziałem klasowym. Atutem filmu jest chwytające za serce aktorstwo młodego Kennetha Vanbaedena, Koena De Graeve'a obsadzonego w roli ojca, i aktorki teatralnej Gildy De Bal grającej babcię, która ma "serce większe niż emeryturę".
 23. Dokument pozwala odbiorcom prześledzić życie słynnej Coco Chanel. Obraz skupia się nie tylko na pokazaniu przebiegu jej kariery w świecie mody, ale przedstawia także koleje trudnego dzieciństwa spędzonego w domu dziecka i późniejszą walkę, jaką Chanel wypowiedziała konwenansom społecznym. Francuska projektantka mody przeciwstawiała się dyskryminacji, której ofiarą padały kobiety ze strony mężczyzn, podejmowała różne decyzje wbrew panującym zwyczajom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pod koniec życia cieszyła się niegasnącą sławą i uznaniem na całym świecie.
 24. W brazylijskim Sao Paulo, jednym z najbardziej niebezpiecznych miast świata, Sinatra i jego syn Paul wspólnie prowadzą dom publiczny. Paul jest nieuleczalnym hazardzistą uzależnionym od kokainy. Sinatra żyje z byłą prostytutką Angie , z którą ma dziecko. Pewnego dnia jeden z klientów zostaje u nich zabity przez zazdrosną żonę. Pozostaje po nim walizka pełna narkotyków. Mężczyźni postanawiają sprzedać jej zawartość i wyrwać się z mrocznego półświatka, w którym żyją. Narkotyki muszą zostać dostarczone do Afryki. Sinatra powierza to zadanie Nigeryjczykowi Wembie , który pracuje u niego jako pomywacz. Wemba ma zawieźć cenną paczkę do portu Santos, dobić targu z dilerami, a w drodze powrotnej odebrać zapłatę. Plan jednak załamuje się przez dwóch złodziei, którzy napadają na Nigeryjczyka.
 25. Kate prowadzi w Nowym Jorku praktykę adwokacką. Sprawy zawodowe są dla niej priorytetem. Jej uporządkowany świat zostaje zburzony przez informację o chorobie ojca. Brat Kate, Ryan liczy na to, że wróci ona na rodzinną farmę w New Hampshire i namówi ojca na leczenie. Pierwsze od lat spotkanie rodzinne kończy się kłótnią i bolesnymi wspomnieniami o samobójczej śmierci matki, o którą Kate zawsze obwiniała ojca. Z czasem dowiaduje się więcej o swojej matce i o chorobie, która zabiera wspomnienia jej ojcu i najważniejsze staje się dla niej pogodzenie się z rodziną, zanim będzie na to za późno.
 26. Zbliżająca się do 30-stki Megan zmaga się z kryzysem wejścia w dorosłość. Mimo, że minęło dziesięć lat od ukończenia szkoły średniej 28-latka wciąż nie odnalazła powołania. Nadal obraca się w tym samym kręgu przyjaciół, pracuje w firmie księgowej ojca i mieszka ze swoją licealna sympatią. Nie bardzo wiedząc w którym kierunku podążyć, pozwala innym decydować o swoim losie. Kiedy Anthony niepodziewanie oświadcza się, Megan wpada w panikę i nie mogąc podjąć samodzielnej decyzji, kryje się przed światem w domu swojej 16-letniej przyjaciółki Anniki oraz jej samotnego ojca Craiga . Czy możliwe, że przez tydzień Megan dojrzeje i nareszcie zacznie brać odpowiedzialność za własne życie?…
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...