Skocz do zawartości


 • Księżniczka Emmy (2019) Prinzessin Emmy

  Ocena na FilmWeb b/d / Prinzessin Emmy / Dodany: / Dubbing

  Emmy to dziewczynka jakich wiele. No może nie do końca. Po pierwsze jest księżniczką, a po drugie... posiada niezwykły dar. Jako jedyna w całym królestwie potrafi rozmawiać z końmi. Dopóki w jej życiu nie pojawiła się irytująca kuzynka Gizana, było ono pozbawione większych trosk. Teraz razem mają przygotowywać się do pełnienia oficjalnych dworskich ról. Czy bycie "dorosłą” księżniczką da się pogodzić z dziecięcymi marzeniami? Mimo niesprzyjających okoliczności Emmy zrobi wszystko, by nie utracić swojego daru i zachować najwspanialszych przyjaciół.

  Zwiastun. Piłsudski (2019)

  Ocena na FilmWeb b/d / / Dodany: / PL

  To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski "Ziuk"  po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną  i kochanką . Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i "Ziuk" widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego. "Piłsudski" to kino awanturnicze, płomienny romans, historia prawdziwa Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

  Złodziej dusz (2018)

  Ocena na FilmWeb b/d / / Dodany: / Lektor

  Drew jest wampirem, który przejmuje ludzkie ciała (i przez krótki czas ich życie), ukrywając zwłoki w wiejskim domu. W ten sposób chce uporządkować pewne sprawy... 
   

  Modlitwa (2018) La prière

  Ocena na FilmWeb b/d / The Prayer / Dodany: / Lektor

  Były młody narkoman dołącza do odizolowanej monastycznej wspólnoty w Alpach, gdzie nałóg jest zwalczany za pomocą surowej dyscypliny, ciężkiej pracy i modlitwy.

  American Animals (2018)

  Ocena na FilmWeb b/d / American Animals / Dodany: / Lektor

  Czterech kumpli z liceum, którzy czują, że w ich życiu brakuje adrenaliny, postanawia wprowadzić szaleństwo w swoją codzienną rutynę i decydują się na odważny napad na bibliotekę, w której znajduje się bezcenny artefakt.

  Sześcioraczki (2019) Sextuplets

  Ocena na FilmWeb b/d / Sextuplets / Dodany: / Lektor

  Gdy przyszły ojciec odkrywa, że jest jednym z sześcioraczków, postanawia za wszelką cenę odnaleźć swoje rodzeństwo. W roli całej szóstki występuje Marlon Wayans.

  Maldita Lembrança (2016)

  Ocena na FilmWeb b/d / Maldita Lembrança / Dodany: /

  Dreszczowiec „Damned Memory” opowiada historię Yoko (Leticia Takara), która niedawno straciła pamięć. Cintia (Mariusa Bregoli) stara się pomóc jej zapamiętać. W domu dzieją się dziwne wydarzenia, które wywołują przerażenie u przyjaciół i wszystkich, którzy tam wchodzą. Yoko ma w głowie dziwne wizje i mówi, że coś zamieszkuje jej dom poza Cintią i nią. Stopniowo Yoko wyzdrowieje, ale pojawiają się wspomnienia, o których nigdy nie należy pamiętać.
   

  Escape Plan The Extractors (2019)

  Ocena na FilmWeb b/d / Escape Plan The Extractors / Dodany: / Lektor, Napisy

  Ray Breslin, który jest ekspertem od ochrony, podejmuje się uratowania córki bogacza z Hongkongu. Wspólnie z dwójką znajomych wyruszają do świetnie zabezpieczonego łotewskiego wiezienia, niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem.

  Dora i Miasto Złota (2019) Dora and the Lost City of Gold

  Ocena na FilmWeb b/d / Dora and the Lost City of Gold / Edytowano: / Oryginalny

  Dora  spędziła większość swego młodego życia, poznając wraz z rodzicami  tajemnice dżungli. Nic jednak nie mogło przygotować jej na być może najbardziej ekstremalną przygodę – liceum! Ale, jak to Dora, nie byłaby sobą, gdyby nie wpakowała się w kolejne kłopoty. Przyjdzie jej – wspólnie z przyjaciółmi – udać się w naprawdę fascynującą i niebezpieczną misję. 

  Skin (2018)

  Ocena na FilmWeb 6,5 / Skin / / Lektor, Napisy

  Bryon Widner, jeden z najbardziej poszukiwanych przez FBI gangsterów i antyspołecznych rasistów, poznaje Julie. Wkrótce zaczyna pracę nad zmianą dotychczasowego życia.

  Ma (2019)

  Ocena na FilmWeb 5,4 / Ma / / Napisy

  Samotna kobieta zaprzyjaźnia się z grupą nastolatków i postanawia pozwolić im bawić się w jej domu. Kiedy myślą, że ich szczęście nie może być lepsze, zaczynają się dziać rzeczy, które podważają intencję gospodarza.

  Prawda o szóstym zmyśle (2019) Our True 6th Sense

  Ocena na FilmWeb b/d / Our True 6th Sense / Dodany: / Lektor

  Ludzie od wieków zadawali sobie pytanie, czy istnieje szósty zmysł. Utożsamiali go z intuicją czy potęgą umysłu. Poza pięcioma znanymi zmysłami człowiek dysponuje priopriocepcją, zwaną też zmysłem kinestetycznym. Jest to zdolność pozwalająca nam na poruszanie się, chwytanie lecącego obiektu czy pisanie. Bez priopriocepcji nie bylibyśmy zdolni utrzymywać równowagi czy koordynować naszych ruchów. Film francuskiego dokumentalisty Vincenta Amouroux, ilustrowany choreografią tancerzy pod wodzą Yoanna Bourgeois, próbuje odpowiedzieć na pytania: jak ten zmysł działa? Czy można go wyćwiczyć? Czy zmienia się wraz z wiekiem?
   

×
×
 • Dodaj nową pozycję...