Skocz do zawartości


 • X-Men: Mroczna Phoenix (2019) Dark Phoenix

  Ocena na FilmWeb 5,8 / Dark Phoenix / Edytowano: / Dubbing

  Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny.

  Człowiek z Ziemi (2007) The Man from Earth

  Ocena na FilmWeb 7,2 / The Man from Earth / / Lektor

  Profesor John Oldman niespodziewanie rezygnuje z posady wykładowcy historii na uniwersytecie i postanawia opuścić miasto. Podczas czynionych przygotowań do przeprowadzki odwiedza go szóstka przyjaciół, którzy chcą się z nim pożegnać. Są wśród nich: biolog Harry , historyczka sztuki i pobożna chrześcijanka Edith , antropolog Dan , historyczka Sandy , psychiatra Dr. Will Gruber , archeolog Art oraz jego studentka Linda . Wszyscy są niezmiernie ciekawi przyczyny tak nagłej decyzji Johna - który zaczyna opowiadać swoją niewiarygodną historię mówiąc, że się nie starzeje i żyje już 14 000 lat.

  Venom (2018)

  Ocena na FilmWeb 7,1 / Venom / Edytowano: / Dubbing, Lektor, Napisy

  Kiedy jeden z eksperymentów Drake’a – obcy Venom – scala się z ciałem Brocka, ten otrzymuje nagle supermoce i zdolność robienia wszystkiego, czego tylko zapragnie. Wynaturzony, mroczny, nieprzewidywalny, agresywny Venom w ciele Brocka sprawia, że Eddie próbuje zapanować nad nowymi mocami, choć zauważa też, że są inspirujące i kuszące. Jeden i drugi starają się przejąć kontrolę nad sobą nawzajem i dostać to, czego chcą, coraz bardziej spajając się ze sobą.
  [opis dystrybutora kino]

  Długie podanie (2008) The Longshots

  Ocena na FilmWeb 6,6 / The Longshots / Edytowano: / Lektor

  Film oparty na faktach. Jest to opowieść o Jasmine Plummer (Keke Palmer), która w wieku jedenastu lat została pierwszą kobietą występującą w rozgrywkach juniorów futbolu amerykańskiego Pop Warner w ich 56-letniej historii. Pod opieką trenera, zarazem wuja (Ice Cube), zostaje pierwszą rozgrywającą i wraz z drużyną Harvey Colts awansuje do finałowych rozgrywek.

  Rings (2017)

  Ocena na FilmWeb 4,6 / Rings / Edytowano: / Lektor

  Nowy rozdział znakomitej i przerażającej serii horrorów. Młoda kobieta, martwiąc się o swego chłopaka, zafascynowanego informacjami o tajemniczym wideo, po obejrzeniu którego giną ludzie, decyduje się obejrzeć film za niego. Wkrótce odkrywa przerażającą prawdę: informacje są prawdziwe, a wideo zawiera tajemniczy przekaz...
  [opis dystrybutora kino]

  Glass (2019)

  Ocena na FilmWeb 6,3 / Glass / Edytowano: / Lektor, Napisy, Oryginalny

  Strażnik David Dunn, wykorzystując swoje nadprzyrodzone zdolności, tropi człowieka o wielu osobowościach.

  Pokémon: Detektyw Pikachu (2019) Pokémon Detective Pikachu

  Ocena na FilmWeb 6,6 / Pokémon Detective Pikachu / Dodany: / Dubbing

  Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry'ego - detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City - rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów. Dubbing Kinowy

  Deadwood: Film (2019) Deadwood: The Movie

  Ocena na FilmWeb 7,2 / Deadwood: The Movie / Dodany: / Lektor

  Bohaterowie serialu Deadwood spotykają się po dziesięciu latach, aby świętować państwowość Dakoty Południowej. Dawni przeciwnicy wracają do rywalizacji, stare sojusze zostają wystawione na próbę, a zabliźnione rany zostają ponownie otwarte. Każda z postaci musi też zmierzyć się z wyzwaniami nowoczesności.

  Łzy słońca (2003) Tears of the Sun

  Ocena na FilmWeb 7,4 / Tears of the Sun / Edytowano: / Lektor

  Lojalny weteran amerykańskich sił specjalnych por. A.K.Waters (Bruce Willis) wysłany zostaje z ryzykownym zadaniem do rozdartej wojną Afryki. Ma uratować dr Lenę Hendricks (Monica Bellucci), amerykańską obywatelkę, która prowadzi tam misję. Gdy odmawia ona porzucenia uchodźców, którzy znajdują się pod jej opieką, por. Waters musi dokonać wyboru: albo wykona rozkazy przełożonych, albo podąży za głosem sumienia. Wspólnie z dr Hendricks wyrusza na niebezpieczną przeprawę przez dżunglę, a ich tropem podążają uzbrojeni rebelianci, którzy mają jeden cel: zlikwidować oddział Watersa i towarzyszących mu uchodźców.
  [opis dystrybutora dvd]

  Aladyn (2019) Aladdin

  Ocena na FilmWeb 7,4 / Aladdin / Edytowano: / Dubbing, Oryginalny

  Klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja „Aladyna” zyskała też moc ekspresji i zupełnie nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa nie tylko znakomitego reżysera, lecz także odtwórców najważniejszych ról, jak choćby Willa Smitha („Ali”, „Faceci w czerni”, „W pogoni za szczęściem”), który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.

  Kobiety w czerni (2018) Ladies in Black

  Ocena na FilmWeb 6,2 / Ladies in Black / Dodany: / Lektor

  Sydney, lato 1959. Na tle przebudzenia kulturowego Australii, rozkładu struktur klasowych i wyzwolenia kobiet, młoda Lisa podczas oczekiwania na wyniki matury z marzeniami o pójściu na Uniwersytet w Sydney, podejmuje letnią pracę w dużym domu towarowym.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...