Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 21.09.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Łowca gier aresztujący kłusowników ratuje im życie, gdy zwierzęta zombie atakują ich w dżungli. Teraz otoczony strażnik gier i kłusownicy tworzą niespokojny sojusz, aby powstrzymać bestie, zanim wirus super-zombie rozprzestrzeni się na cały świat.
 2. 1 punkt
  Maïwenn (słynna modelka i aktorka, dziś również producentka, scenarzystka i reżyserka) przedstawia w "Poliss" pracę specjalnej jednostki policji paryskiego Departamentu Ochrony Dzieci. Pedofilia, gwałty na nieletnich, seks za pieniądze, przemoc nie tylko fizyczna, strach przed wyjawieniem tajemnicy – z takimi problemami policjanci zmagają się na co dzień, nie mogąc przy tym stracić zimnej krwi, by emocje nie utrudniały im wykrycia prawdy. Sytuacja jeszcze bardziej się zagęszcza, kiedy do ich grupy dołącza fotografka Melissa, która na zlecenie rządu ma zrobić dokumentację funkcjonowania całej jednostki.
 3. 1 punkt
  Film opowiada o grupie kosmicznych marines, którzy odpowiadają na wezwanie ratunkowe z bazy na księżycu Marsa, tylko po to, by odkryć, że miejsce zostało przejęte przez demoniczne stwory, które chcą stworzyć Piekło na Ziemi.
 4. 1 punkt
  Światem płatnych morderców żądzą bezwzględne zasady, a jedną z nich jest ta, która zabrania odbierania życia na terenie hotelu "Continental". John Wick łamie tę regułę, przez co traci wszystkie prawa przysługujące mu jako członkowi organizacji zabójców, a za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda w wysokości 14 mln dolarów. Jego przyjaciel, dyrektor hotelu Winston , w ramach ostatniej przysługi daje mu jednak godzinę, zanim ekskomunika wejdzie w życie. John musi wydostać się z Nowego Jorku, gdzie niebezpieczeństwo czyha na niego za każdym rogiem, i znaleźć sposób na przetrwanie polowania na jego życie.
 5. 1 punkt
  W dzisiejszych czasach roboty do zadań specjalnych stają się codziennością. W brutalnym świecie Johannesburga policja i wojsko używają ich do tłumienia zamieszek i walki z gangsterami. Chappie jest jednym z robotów nowej generacji, które myślą i czują. Niewiele różni się od nas, ludzi. Jest jak dziecko i tak jak ono poznaje świat oczyma opiekunów. Kiedy Chappie dostaje się w ręce gangsterów, ci resetują jego dotychczasową wiedzę i uczą wszystkiego od nowa, tak by pracował dla nich. Poczciwy, budzący sympatię robot, nie do końca świadomy wyrządzania zła, uczestniczy w brutalnych napadach rabunkowych i życiu przestępczego półświatka. [opis dystrybutora kino]
 6. 0 punktów
  Rick and Morty - S01E06 - Rick Potion #9
×
×
 • Dodaj nową pozycję...