Skocz do zawartości

trebor12

Kinoman
 • L. zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O trebor12

 • Tytuł
  Member
 • Urodziny 24.10.1990

Ostatnie wizyty

128 wyświetleń profilu
 1. Sequel kultowego filmu "Ognisty podmuch" z 1991 roku. Syn Stephena McCaffreya, śledczy współpracujący z chicagowską policją, musi współpracować ze stryjem, do którego chowa urazę, kiedy grupa agentów zorganizuje serię pożarów, by odwrócić uwagę wszystkich od próby przemycenia poza granice kraju głowicy jądrowej.
 2. Chcąc zaimponować swojej byłej żonie, Ruggero okrada bank. Z uwagi na to, że jest mlodym, skromnym człowiekiem, jest całkowicie ignorowany przez policję.
 3. Riley North jest szczęśliwą matką i żoną. Do dnia, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córeczkę i męża. Ranna Riley cudem uchodzi z życiem. Zabójcy zostają schwytani i postawieni przed sądem. Przekupiony sędzia puszcza ich jednak wolno. Mija 5 lat od tragedii, gdy policja znajduje ciała zamordowanych żołnierzy kartelu. Wszystko wskazuje na bezlitosną egzekucję. W ciągu następnych dni giną kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem
 4. Po europejskich wakacjach na jachcie miliardera nowojorski policjant i jego żona zostają głównymi podejrzanymi, gdy ich gospodarz zostaje zamordowany.
 5. Po dziewiątej próbie odebrania sobie życia, młody człowiek zleca zabójstwo samego siebie podstarzałemu killerowi.
 6. Chłopak o czystym sercu dostaje propozycję od potężnego wezyra, by znalazł dla niego tajemniczą lampę.
 7. Dwie pary Eric i Penolope oraz Pierre i Aimée przyjaźnią się od czterech lat. Wspólne kolacyjki, wakacje – słowem sielanka. Pierre nawet zatrudnił w swojej firmie Penelope. A nawet więcej. Jakiś czas temu Pierre i Penelope zostali kochankami. I choć swój namiętny związek ukrywają przez swoimi nic nie podejrzewającymi partnerami cała sytuacja zaczyna im coraz bardziej ciążyć, bo ile w końcu można tak oszukiwać. I właśnie wtedy, budząc się po kolejnej namiętnej nocy, dokonują nieprawdopodobnego odkrycia: Pierre stal się Penelope, a Penelope utkwiła w ciele Pierra.
 8. Pracownik budowlany Roman Melnik (Arnold Schwarzenegger) oczekuje na lotnisku żony oraz brzemiennej córki, które wracają samolotem z Nowego Jorku. Tymczasem kontroler ruchu linii lotniczych, Jacob Bonanos (Scoot McNairy) nie widząc na radarze innego samolotu zmienia tor lotu maszyny, którą podróżują kobiety. Dochodzi do katastrofy, w której giną wszyscy pasażerowie. Roman pogrąża się w głębokiej depresji, także Jacob nie potrafi dojść do siebie. Roman decyduje się odnaleźć sprawcę wypadku.
 9. Susan Cooper (Melissa McCarthy) jest osobą skromną i niedocenianą pracującą w CIA jako analityk. Podczas jednej z tajnych misji jej partner Bradley Fine (Jude Law) zostaje zdekonspirowany. Jego miejsce zajmuje agent Rick Ford (Jason Statham), który również zostaje rozpracowany. Widząc okazję do wykazania się przełożonym, zgłasza się na ochotnika by przeniknąć do świata handlarzy bronią. Od tej pory będzie pracować pod przykrywką.
 10. Jodie Foster w roli szefowej nielegalnego szpitala dla największych kryminalistów z Los Angeles, która odkrywa, że jeden z pacjentów znalazł się tam, by zabić innego.
 11. Scooby-Doo i jego paczka muszą wyśledzić ostatniego z trzynastu duchów na którego polowali lata temu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...