Skocz do zawartości

trebor12

Kinoman
 • L. zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O trebor12

 • Tytuł
  Nowy
 • Urodziny 24.10.1990
 1. Dwie pary Eric i Penolope oraz Pierre i Aimée przyjaźnią się od czterech lat. Wspólne kolacyjki, wakacje – słowem sielanka. Pierre nawet zatrudnił w swojej firmie Penelope. A nawet więcej. Jakiś czas temu Pierre i Penelope zostali kochankami. I choć swój namiętny związek ukrywają przez swoimi nic nie podejrzewającymi partnerami cała sytuacja zaczyna im coraz bardziej ciążyć, bo ile w końcu można tak oszukiwać. I właśnie wtedy, budząc się po kolejnej namiętnej nocy, dokonują nieprawdopodobnego odkrycia: Pierre stal się Penelope, a Penelope utkwiła w ciele Pierra.
 2. Pracownik budowlany Roman Melnik (Arnold Schwarzenegger) oczekuje na lotnisku żony oraz brzemiennej córki, które wracają samolotem z Nowego Jorku. Tymczasem kontroler ruchu linii lotniczych, Jacob Bonanos (Scoot McNairy) nie widząc na radarze innego samolotu zmienia tor lotu maszyny, którą podróżują kobiety. Dochodzi do katastrofy, w której giną wszyscy pasażerowie. Roman pogrąża się w głębokiej depresji, także Jacob nie potrafi dojść do siebie. Roman decyduje się odnaleźć sprawcę wypadku.
 3. Susan Cooper (Melissa McCarthy) jest osobą skromną i niedocenianą pracującą w CIA jako analityk. Podczas jednej z tajnych misji jej partner Bradley Fine (Jude Law) zostaje zdekonspirowany. Jego miejsce zajmuje agent Rick Ford (Jason Statham), który również zostaje rozpracowany. Widząc okazję do wykazania się przełożonym, zgłasza się na ochotnika by przeniknąć do świata handlarzy bronią. Od tej pory będzie pracować pod przykrywką.
 4. Jodie Foster w roli szefowej nielegalnego szpitala dla największych kryminalistów z Los Angeles, która odkrywa, że jeden z pacjentów znalazł się tam, by zabić innego.
 5. Scooby-Doo i jego paczka muszą wyśledzić ostatniego z trzynastu duchów na którego polowali lata temu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...