Skocz do zawartości
 • Logowanie

  Niektóre filmy na stronie mogą oglądać tylko zarejestrowani użytkownicy, wybierz jedną z szybkich metod logowania. :turned:

   

 • Uwaga, podczas włączania filmu, nie klikamy na wyskakujące reklamy (2-3 strony, najczęściej strony erotyczne :feels: ) tylko szybko zamykamy i na spokojnie oglądamy :turned:  Film, może się ładować ok 20sek, lub jak coś się przycina, zmieniamy źródło (zielony przycisk pod filmem).

 • S01E06 - Father Michael


  Napisy Openload

  Broken - S01E06 - Father Michael

  „Broken” to dramatyczna opowieść o odkupieniu, współczuciu i wybaczeniu, napisana przez Jimmy’ego McGoverna. Opowiada historię prześladowanego przez własną przeszłość katolickiego księdza Michaela Kerringana, w tej roli zobaczymy Seana Beana („Gra o tron”, „The Frankenstein Chronicles”). Jako lubiana i szanowana postać wśród lokalnej społeczności jest powiernikiem tajemnic, spowiednikiem i doradcą dla ludzi wszystkich wyznań i kolorów skóry. Z głębi serca stara się pomóc mieszkańcom parafii, którzy jak on sam walczą, aby pogodzić przykazania wiary z wyzwaniami codziennego życia. Chcąc pomóc innym, musi uporać się jednak z własnymi demonami przeszłości i trudnymi relacjami rodzinnymi, które odżywają w nim na nowo wraz z chorobą matki. Patrząc na umierającą i bezbronną kobietę, Michael przypomina sobie swoje trudne dzieciństwo, pozbawione ciepła i miłości. Powracają też traumatyczne wspomnienia z restrykcyjnej katolickiej szkoły, szczególnie mocno związane z jednym z opiekunów - księdzem Matthew.

  [oficjalny opis prod. telewizyjnej]    Zgłoś Serial


  Opinie użytkowników


  Brak komentarzy do wyświetlenia  Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

×